Oferta

Nowo otwarty obiekt turystyczny BALTIK PARK położony bezpośrednio nad Zalewem Wiślanym posiada do zaoferowania 60 miejsc noclegowych przygotowanych na przyjęcie grup wieloosobowych, rodzin...

Atrakcje

W krynicy morskiej znajdą Państwo wiele atrakcji tj. restauracje, salony gier, puby, bary, dyskoteki jak również wspaniałe plaże, na których mogą Państwo odpocząć...

Kontakt

Nie zwlekaj... Zapytaj o wolny termin!
+48 662 924 509
lub napisz: recepcja@baltik-park.pl

Baltik Park

|

Atrakcje

Baltik Park

Krynicę Morską co roku odwiedza wielu turystów nastawionych na ciekawe spędzenie wakacyjnego urlopu bądź wolnego czasu. Ta gmina miejska położona na Mierzei Wiślanej w zakresie swoich atrakcji prezentuje wiele restauracji przygotowanych dla smakoszy potraw rybnych, pubów i dyskotek dla turystów lubiących nocne szaleństwa, muzeów i zabytków dla osób posiadających żyłkę naukowca.

Jednakże najbardziej zauważalną i godną uwagi w Krynicy Morskiej i jej okolicach jest nadmorska przyroda.

 

 

 

Specyfika lokalizacji miasteczka tj. między Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym dodaje uroku i atrakcyjności, a BALTIK PARK jako jeden z pensjonatów Krynicy, gwarantuje każdemu wypoczynek przy wyjątkowych widokach krajobrazowych.

Z pewnością zwiedzanie miejscowości można rozpocząć od plaży przy promieniach wyłaniającego się z za horyzontu wschodzącego słońca, a następnie udać się na spacer plażą wyglądając zabytkowych kutrów rybackich.

Idealnym miejscem do spacerów jest również szerokie molo przypominające pasaż, zagłębiające się w kierunku Zalewu Wiślanego. 

Dla osób odważniejszych istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego i pod okiem instruktora spróbowania swoich sił w wysiłkowym sporcie. Na koniec dnia obowiązkowo każdy z urlopowiczów powinien udać się w kierunku plaży, by nie przeoczyć zachwycającego zachodzącego słońca.

 

W Krynicy Morskiej z pewnością każdy z turystów znajdzie swoje ulubione miejsce, do którego corocznie będzie powracał.

 

ZOBACZ WIĘCEJ
ZWIŃ/ROZWIŃ

GALERIA

|

Baltik Park

Zobacz wszystkie...

KLIKNIJ NA MAPKĘ, SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ?

Copyright © 2014-2015 Baltik Park
Tworzenie Stron Internetowych CIK - Jarosław Gumkowski CIK - Jarosław Gumkowski